![Kaymakamlık Yazı İşleri Müdürü Köylü`den Başkan Şahin`ne Ziyaret](https://www.haberovasi.com/images/haberler/2016/03/kaymakamlik_yazi_isleri_muduru_koyluden_baskan_sahinne_ziyaret_h1105_fbc78.png)
Bafra Kaymakamlığı Yazı İşleri Müdürlüğü görevine atanan İsmail Köylü, Bafra Belediye Başkanı Zihni Şahin’e iade-i ziyarette bulundu.
Kaymakamlık Yazı İşleri Müdürü İsmail Köylü, daha önce kendisine ziyarette bulunan ve hayırlı olsun dileklerinde bulunan Başkan Şahin’i makamında iade-i ziyarette bulunduğunu belirterek çalışmaları hakkında bilgiler aktardı.
Başkan Şahin, ziyaretin kendisini çok mutlu ettiğini belirterek, Yazı İşleri Müdürü İsmail Köylü’ye yeni görevlerinin hayırlı olması ve başarılar getirmesi temennisinde bulundu.